Fórum pre zákazní­kov

 
Užívateľov profilový obrázok
Meldiron
Nový uživateľ
Nový uživateľ
Autor
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 15. Októbra 2016, 12:39
Zákaznícke ID: 81230
Zákazník: Crew.sk

[SÚŤAŽ] Halloween event

19. Októbra 2016, 23:39

Obrázok
GSP Slovakia si pre Vás (verných zákazníkov) pripravila ďalšiu špeciálnu súťaž!

! PRÍBEHY PÍŠTE POD TENTO TOPIC !

1. Téma sútaže
  Vašou úlohou je vymysieť čo najlepší, najšialenejší a hlavne najkreativnejší príbeh (rozprávanie) na tému VZNIK HOSTINGU.
  Príbeh musí byť zaujímavý, vtipný a hlavne pútavý.
  Ďalšou z podmienok pre výhru je HALLOWEENSKA TÉMATIKA (príbeh musí obsahovať halloweenske prvky).

2. Pravidlá a podmienky sútaže
 • Ak si šikovný, kreatívny alebo máš prosto veľmi veľa nápadov, pokojne vytvor príbehov viac. Nie je nijako obmedzený počet príbehov na jednu osobu.
 • Gramatika je jednou s najdôležitejších kritérií pri hodnotení. Preto ak nevieš aké i kde patrý, najprv si to over, až tak napíš :)
 • Ak aj náhodou nevyhráš hlavnú cenu, stále si v tombole o 10x steam kľúč od náhodnej hry a 10x random CS:GO skin do 10€.

3. Priebeh sútaže
   Od 20.10.2016 môžete do odpovedí písať svoje kreatívne príbehy a dúfať vo výhru.
   Vedenie si všetky príbehy poctivo prečíta, vyberú tie NAJ, spíšu výhercov
   a dňa 1.11.2016 vyhlásia výsledky.
   Samozrejme, tie najšikovnejšie hlavičky dostanú svoje odmeny na účet v deň vyhlásenia výsledkov.

4. O čo sa hrá
    V tejto súťaži sa hraje spolu o kredit v hodnote 20€.
    Odmeny sme rozdelili do niekoľkých kategórií, aby mal šancu vyhrať naozaj každý.
 • Najlepší príbeh podľa vedenia - 10€
 • Najvtipnejší príbeh - 5€ + Geometry Dash (Steam)
 • Najatraktívnejší príbeh - 5€
 • Príbeh najbližšie ku pravde - 5€
 • Najšialenejší príbeh - The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition (Steam)
 
Užívateľov profilový obrázok
Kevin029466DM
Nový uživateľ
Nový uživateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 24. Novembra 2015, 20:18
Zákaznícke ID: 82063
Zákazník: Gamehosting.cz
Kontaktovať užívateľa:

Re: [SÚŤAŽ] Halloween event

21. Októbra 2016, 21:19

GSP-Halloween
Jednoho krásného helloweenského večere roku 2009 se Pavel Žižka rozhodl že už ho nebaví jak hraje na ostatních serverech kde skoro nic nemůže. A tak ho napadlo založit vlastní firmu/hosting na Games, VPS, DNS, VPN, CS:GO atd.. servery. Pojmenoval jí GSP-Slovakia (Game Server Provider)
Slovakia asi proto protože první byl hosting Crew.SK odkoupený od Čarodějnice. A tak to začalo nejdříve začali opravovat stroje ale všude byli pavouci a pavoučí vajíčka. Když se jim to asi po dvou dnech podařilo zprovoznit tak byli nadšený ale nevšimli jsi že je za nimi je ještě jeden stojan se servery ale to nejsou jen tak ledajaké servery jsou to nefunkční servery. Když to bylo hotové tak začali dělat reklamu a udělali soutěž o to kdo uloví nejvíc čarodějnic. Ten kdo vyhrál dostal 5€ Kreditů na účet. A bylo to crew mělo cca 5000 zákazníků a pořád to stoupalo. Asi po dvouch dnech co Crew.sk už jela tak v Server Room se něco stalo. Když tam Jakub  Machan přišel tak tam našel dýně ale jak mile šel blíž tak dýně vybouchly a všechna práce byla ztracená až na ty staré nefunkční servery když jsi jich Pavel s Jakubem všimli a šli blíž tak se servery najednou sami zapni a nahodili opět celou Crew.SK nikdo to nepochopil. Ale o kouzlech je Helloween. Časem se GSP rozrostla do Česka (GameHosting.cz), Španělka (lowpriceservers.eu) atd...

(Psal: KubaSarm od GameHosting.cz)
(ID: 86431)

Čerpal jsem z
http://www.gamehosting.cz
http://www.crew.sk/
http://www.gsp-slovakia.com/

Snažil jsem se psát gramaticky správně. Když tak se za chyby omlouvám.
Naposledy upravil/-a Kevin029466DM v 22. Októbra 2016, 21:28, upravené celkom 1 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
DrWarpMan
Stálý uživateľ
Stálý uživateľ
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 9. Októbra 2015, 16:27
Zákaznícke ID: 81381
Zákazník: Crew.sk
Kontaktovať užívateľa:

Re: [SÚŤAŽ] Halloween event

22. Októbra 2016, 21:03

VZNIK GAME-HOSTINGU | HALLOWEEN
  Raz podvečer, si jeden mladý muž zapol počítač, sadol si, pozrel sa na facebook a uvidel že mu neznámy človek napísal správu.
Keď si správu prečítal, absolutne netušil kto a prečo by mu to mohol napísať, v správe sa písalo:
"Dnes večer o 22:00 sa stretneme, za tvojim domom na lavičke, opováž sa neprísť."

   Mladý muž bol z toho veľmi zmätený a rozhodoval sa medzi dvoma možnosťami, čí ísť alebo zostať doma.
Bál sa ale svoj strach prekonal a išiel.
   Obliekol sa, a vyrazil. Pomaly sa približoval k zadnej časti domu, napriek tomu že sa veľmi bál.
Keď bol už na rohu, nakukol a uvidel človeka v tme, nevidel mu do tváre - lebo mal tvár zakrytú démonickou maskou.
Priblížil sa k nemu, a neznámy človek sa k nemu prihovoril zvláštnym hlasom.
"Tvoja rodina bude v nebezpečí ak pre mňa nespravíš službu ktorú ti zadám,
budeš musieť založiť game-hosting, ktorý musí byť dokonalý, pokiaľ to nespravíš, tak svoju rodinu už neuvidíš, ak raz hosting vytvoríš - nikdy sa ho nesmieš vzdať."
Neznámy človek pomaly zmizol v tajomnej hmle a mladý muž so strachom odišiel späť.

   Pritom ako sa vracal domov, počul okolo seba strašidelné zvuky - padanie predmetov, hlasné kroky, následne kričiace deti - so strachom vbehol do domu skontrolovať svoju rodinu, objal ju a následne vošiel do svojej izby keď na dverách bola ceduľa s nápisom - "Čas beží - tik-tak" .

   Na ďalší deň sa mladý muž rozhodol dať do práce, keďže bol vyučený programátor, tak mal dostatočné skúsenosti aby to dokázal vytvoriť.
Po niekoľkých dňoch mu prišla správa, s textom "Gratulujem k vytvoreniu nového hostingu, tvojej rodine sa nič nestane, ale 50% celého zisku pôjde mne, pokiaľ sa tak nestane, tvoja rodina zomre."
Muž so strachom o svoju rodinu, pokračoval vo vývoji hostingu začal zarábať veľké peniaze, keď zarobil dostatočné peniaze, hostingu sa vzdal - predal ho istému človeku.
   Spravil však veľkú chybu, ktorú si neznámy človek samozrejme všimol a na základe dohody ho aj potrestal.
Napísal mu obhorený list, na ktorom bolo krvou napísané "Nesplnil si dohodu." a začal konať.
Každý večer ho strašil bezhlavými bábikami, podstrčoval mu vyhrážajúce listy do izby, písal mu krvou na okno..
   Následujúci halloween po týchto incidentoch mu prišla správa "Príď sa pozreť za dom", mladík zašiel za dom a uvidel svoju dcéru napichnutú na kôli, na čele jeho zavraždenej dcéry bol papier na ktorom bolo písané "Každý halloween ti zomre jeden člen tvojej rodiny".
   Rok na to, mu prišla správa, nech sa ide pozreť za jeho dom, kde objavil obesenú jeho ženu na strome, s  porezanými rukami a nohami, vyrezaným jazykom a s vlastnými očami v dlani a na jej bruchu mala vyrité "ĎALŠÍ NA RADE SI TY!".
   Pár dní na to sa mladík psychycky zrútil, začal sa jeho psychycký stav zhoršovať - nevychádzal z domu, sebapoškoďoval sa, opíjal sa. kričal strachom a depresiou.
Po týždňoch začali susedia zaznamenávať hlasité výkriky, krvavé stopy na oknách, mrtvolu na strome a rozhodli sa zavolať políciu.
Polícia odviezla mladého muža do psychiatrie, vyčistili dom a odniesli mŕtvolu jeho ženy do krematória.
   Po dvoch mesiacoch v psychiatrii, ho navštívil neznámy muž s démonickou maskou, keď ho mladík uvidel začal kričať "To je on, čo mi zabil moju rodinu, POMÓC!"
Muž s démonickou maskou mu odpovedal "Tvoja smrť mi prinesie potešenie" a podrezal ho. Na čele mladého už mŕtveho muža, bol papier na ktorom bolo napísané krvou
"Smrť je bližšie ako sa zdá.".
   
   Nasledujúci halloween nový majiteľ hostingu objavil list na ktorom bolo napísané "Pokiaľ nezvládneš tento hosting, postihne ťa rovnaký osud ako starého majiteľa."
Všetci sa boja chodiť okolo jeho domu, lebo legenda hovorí že jeho duch sa stále nachádza v jeho dome, a každý kto okolo neho prejde,
bude prekliaty a postihne ho rovnaký osud ako Tomáša.
 
A AKO TO BOLO ĎALEJ? TO SA DOZVIETE NASLEDUJÚCI HALLOWEEN!
 
Užívateľov profilový obrázok
Kokoselt
Nový uživateľ
Nový uživateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 29. Októbra 2016, 16:41
Zákaznícke ID: 91303
Zákazník: Crew.sk

Re: [SÚŤAŽ] Halloween event

29. Októbra 2016, 18:48

Jednoho Halloweenského večera se nějací kamarádi dohodli, že si založí Herní hosting. Jeden z kamarádu nevěděl co to je Herní hosting. Myslel si, že to je sklad ve kterém jsou stolní hry. Poté co zjistil co to je Herní hosting. Dostal infarkt, jelikož měl od maminky zákaz používat jakoukoliv elektroniku. Poté co ho vykopli začali pracovat.


Nakoupili starší servery a zkoušeli je zprovoznit, jelikož nevěděli jak, tak se koukli na YouTube. Tam našli tutoriál jak zapojit server. Tutoriál trval přibližně, asi 3 sekundy a jediné co tam bylo zobrazené bylo jak se zapojuje kabel do zásuvky. Zkusili to samé a servery se rozjely. Propojili to s notebookem a najela jim první tabulka ve, které bylo napsáno Waiting for server. Počkali pár minut, pořád nic. Čekali den, stále se nic nestalo. Počkali týden, a najednou to najelo modrá obrazovka a na ní nějaký divný text, během chvilky se servery vypnuly. Poté co se vypnuly začali hořet. Během chvilky přijeli hasiči s černou kočkou, která to uhasila tím, že se vyčůrala na oheň. Kamarádi řekli " Děkujeme, za uhašení ohně bez vás by jsme byli mrtví".  

Nevěděli co dělat tak je napadlo si zvolit jméno. První jméno co je napadlo bylo Herní servery od černé kočky, jelikož je zachránila kočka, ale když trochu zapojili mozek. Vymysleli jméno GSP-Slovakia (Game-server-Provider). Poté co vymysleli jméno, vrhli se do nakupováni nových serverů. Když nahlédli na heureku viděli servery ve tvaru Dýně říkali si, že by nemusely byt špatné, ale hledali dál. Zanedlouho našli servery přesně pro ně.

Když vše zapojili, spustili to. Během 2 hodin to mělo rekordních 598 654 přístupu z toho 389 875 si zakoupilo server na Majnkraft. Byli šťastní, že budou bohatí. Když vše dodělali bylo Halloweenu konec, ale otázkou zůstáva jak to všechno tak rychle stihli. No kdo ví třeba mají za přítelkyně Čarodějnice.
 • Podobná témata
  Odpovedí
  Zobrazení
  Posledný príspevok